KONST / Litografier / Färglitografi 14332081
nr 1433 2081
Knut Swane
(f. 1951), Norge
"Abstract Painthing". Signerad, numrerad 15/150, daterad -84. Färglitografi, bildmått: 59x86, yttermått inklusive ram: 75x102 cm
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:33:36
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
22 nov